Дітей навчають, як охопити комфортом і турботою тих, хто найбільше цього потребує

Командою благодійного фонду “Рокада” розпочато серію просвітницьких заходів в рамках реалізації проєкту “Гледінг – моя суперсила”.
Наразі це – пілотний проєкт у ліцеях та гімназіях. Перший захід відбувся у гімназії №6 “Берегиня”, а невдовзі доєднаються ще чотири заклади загальної середньої освіти.
Проєкт реалізовується в рамках укладеного меморандуму між Управлінням освіти Чернівецької міської ради та благодійним фондом “Рокада”. І націлений він на поліпшення психологічного стану дітей, профілактику розвитку психотравматизації під час війни, протидії булінгу та адаптанцію дітей ВПО.
Нині чимало йдеться про боротьбу зі шкільним насиллям. Якщо коротко, то гледінг — протилежність булінгу. Дітей навчають, як охопити комфортом і турботою тих, хто найбільше цього потребує . Ідеться не про те, чого не треба робити, а про те, що варто, приємно тобі та іншому. Це і є гледінг.
Гледінг походить від англійського glad — радість. Тож учнів навчають наповнювати радістю одне одного.
У команді проєкту працюють дитячі психологи, соціальні працівники. І сам проєкт має три етапи: розуміння та актуальність гледінгу, робота психолога з дітьми в класах (вправи на розвиток емпатії), методична підтримка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *