Діти і книжки – разом назавжди

Сьогодні перед педагогами гостро стоїть завдання: зацікавити малюків друкованою книжкою, формувати активних слухачів і потенційних читачів змалку. Часто можна почути, що сучасні малята втратили інтерес до книжки. Книжку замінили гаджети. До Всесвітнього дня книги та щоб зберегти книжку в житті сучасної дитини в ДНЗ №4 комбінованого типу    був проведений тематичний тиждень «Книга друг та порадник». Протягом тижня педагоги провели  різноманітні форми роботи  із залученням дітей та дорослих до таємничого світу, що несе в собі книжка. Це екскурсія дітей старшої групи №1 в бібліотеку, міні-виставки книжок, екскурсії в книжковий магазин, різноманітні заняття тощо.

Дуже важливим було продемонструвати дітям інтерес дорослих до книжок. Вихователь середньої групи №1 Кіцак Д.В. провела спільно з дітьми та батьками літературні посиденьки. Під час заходу діти разом із батьками читали жартівливі вірші, співали коломийки, загадували один одному загадки, вчилися читати скоромовки, вірші, відгадувати казки за предметами та малюнками. Батьки показали свої вміння у читанні віршів Т.Г.Шевченка та драматизації казок. Спільні виступи не тільки сприяли зближенню батьків та дітей, а й показали, що читання книжок активізує емоційну сферу та долучає людей до світу культури.

Завершальним акордом тематичного тижня стала виставка книжок виготовлених власноруч педагогами разом з дітьми та батьками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *