До уваги вчителів зарубіжної літератури

Пантелеймон Куліш гарно казав, що людині любо душею в інші душі входити і скарби на скарби міняти. За торговельного обміну, скажемо, яблука на грушу, в кожного залишається один фрукт; за обміну ідеями кожен матиме уже дві ідеї. Світова література, як діалогічна, призбирує і накопичує цінності. Вона є також ареною порівняння здобутків, змагання талантів і толерування самобутностей, часом  амбітних.  Лев Толстой не любив Шекспіра; що з того? – вони стоять в історії поряд – один на «Т», другий – на «Ш».

Вчитель зарубіжної літератури Чернівецької загальноосвітньої школи №28 Яковлева Т. К. запрошує на перше заняття майстер-класу з теми «Компетенції та компетентнісний підхід у сучасній літературній освіті в школі» 25 жовтня 2017 року на 945.

Мета: сприяння професійному розвитку вчителів зарубіжної літератури, активній взаємодії всіх учасників майстер-класу вчителів зарубіжної літератури міста з зазначеної теми, задоволення потреби в спілкуванні й товаристві однодумців.

Майстер-клас – пошук творчого рішення педагогічної проблеми як зі сторони учасників майстер-класу, так і зі сторони Майстра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *