Дошкільний навчальний заклад №5 долучився до святкування головного дійства у Чернівцях – Петрівського ярмарку

У загальний потік радісних настроїв і незабутніх емоцій дитинства свої особливі відчуття і переживання вносять свята. Вислів «без свята не буває дитинства» давно вже став афоризмом. Свято – це радість спілкування,  самовираження, творчості й співтворчості, радість взаємодії і взаємозбагачення, яке культурно збагачує маленьку особистість, сприяє успішній соціалізації, широко відкриває дітям особливості й традиції рідного міста, наочно показує культурні цінності сучасного світу людей.

5 липня 2019 року вихованці дошкільного закладу №5  прийняли активну участь у проведенні Петрівського ярмарку.

Ярмарок – гомінке, веселе свято, повне розваг та гумору.  Очі розбігалися
від  багатства, різноманітності кольорів і товарів. Малята старанно готувалися до свята. Гарні глечики, вазочки, чашки та ін. роботи дошкільнят прикрасили виставку дитячих робіт «Наші діти – справжні майстри».

     На ярмарку всі отримали те, що хотіли: одні продавали, інші купували, співали, сміялися та ще й танцювали. Діти продемонстрували високі виконавські та творчі здібності під час виконання пісень «Як пішла я на базар», «Сонечко, сонечко з неба усміхається». Шквал овацій отримали найменші, малюки ясельної групи, які виконали танок «Малесенькі долоньки». У гості до малят завітали жартівливі кумоньки, запальні цигани.   

У святкуванні брали участь усі: діти, батьки,  працівники дошкільного закладу. Приємно, що ярмарок відвідали колеги із сусіднього садочка та працівники, які в минулому  працювали в дошкільному закладі №5.

       У всіх присутніх на ярмарку був радісний, піднесений настрій, панувала емоційно-позитивна атмосфера.

Створенню атмосфери задушевності й щирості сприяла плідна робота колективу ДНЗ та батьків і тому Петрівський ярмарок для дошкільнят був таким яскравим та веселим!

Свято вдалося на славу!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *