Досягнення вихованців ЦДЮТ

Закінчилось літо і традиційно є чим пишатися вихованцям Центру дитячої та юнацької творчості.

Чемпіонат України з танцювального спорту (м. Київ, 9-10 червня 2018 р.) – Пранничук Максим та Кушнір Анна, вихованці Майстрів спорту України Андрія та Оксани Піскарьових, в категорії Юніори 2, латиноамериканська програма, посіли І місце та виконали звання кандидатів у Майстри спорту України. Страдецький Роман та Симака Марія, в категорії Юніори 1, латиноамериканська програма, посіли ІІ місце та виконали перший спортивний розряд.

Гуртківці Народного ансамблю хореографічного мистецтва «НеоГалактика» (керівники – Неоніла та Ольга Галак) посіли І місце у 29 Міжнародному фестивалі пісні і танцю «Ханіоті 2018» (червень 2018 року, м. Ханіоті, Греція) та Міжнародному конкурсі хореографічного мистецтва «Перлина Черемошу» (09 – 14 липня, м. Вижниця).

На чемпіонаті Європи з рогейну (смт. Берегомет , 25-26 серпня 2018 р.) Ількова Ольга, вихованка гуртка «Спортивне орієнтування», керівник Прокопчук Сергій, посіла ІІ місце.

А новий навчальний рік розпочався 17 вересня яскравою концертною програмою « Привіт, новий друже!», майстер-класами та веселим танцювальним флешмобом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *