Стартував другий учнівський інноваційний бізнес-хаб.

Унікальний і важливий для старшокласників проєкт Управління освіти та економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича вперше відбувся минулого року.
◾За його результатами і відгуками школярів було вирішено, що проєкт однозначно продовжиться. Старшокласники закладів загальної середньої освіти зібралися сьогодні у Червоній залі університету. Прийшли не лише ті, хто у майбутньому планує стати економістами чи фінансистами, а й хто хоче прослухати курс лекцій від викладачів економічного факультету для загального розвитку.
-Це один із тих наших проєктів, яким ми дуже пишаємося, – зауважила на відкритті бізнес-хабу начальниця Управління освіти Ірина Ткачук. – За останні три роки ми робимо дуже багато, аби діти ставали фінансово грамотними: проводили відповідні турніри, конкурси бізнес-ідей, розвивали шкільне соціальне підприємництво… Участь у бізнес-хабі – добровільна. Але радує, що діти розуміють, що мають унікальний шанс слухати лекції фахових викладачів.
◾Ірина Ярославівна запросила до слова ректора ЧНУ ім. Ю. Федьковича Руслана Білоскурського та декана економічного факультету Романа Грешка. До слова, Руслан Романович як викладач та економіст неодноразова мав зустрічі із нашими старшокласниками.
◾У рамках бізнес-хабу заплановано кілька зустрічей для учнів 9-11 класів. Лекції читатимуть викладачі економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича.
◾Сьогодні, під час старту проєкту, першу лекцію на тему лідерства, емоційного інтелекту та командоутворення прочитала кандидатка економічних наук, доцентка кафедри бізнесу та управління персоналом ЧНУ ім.Ю. Федьковича, заступниця декана економічного факультету, когнітивний психолог Наталія Філіпчук.
◾Проєкт учнівського бізнес-хабу втілюється у рамках Меморандуму про співпрацю між Управлінням освіти ЧМР та економічним факультетом ЧНУ ім. Ю. Федьковича.
+29
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *