Директор чернівецького ліцею отримав Грамоту від Валерія Залужного

“Ця відзнака – для всього нашого ліцею і освіти Чернівців”, – каже Андрій Сігітов, директор філософсько-правового ліцею № 2.
Днями Андрій Іванович отримав Грамоту головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного – за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України.
Грамоту вручили представники Чернівецького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Так було відзначено роботу усього педагогічного колективу ліцею, де навчаються майбутні фахівці різних галузей, а правники та військові – зокрема. Навчання та виховання саме таких спеціалістів – це великий вклад вчителів закладу у розвиток національно-патріотичного виховання молоді.
– Ліцей готує випускників до вступу у виші саме військового та юридичного спрямування, – розповідає Андрій Сігітов – Цього року фактично всі випускники нашого ліцею стали студентами вищих навчальних закладів, де готують юристів, військових, силовиків. Із 43 випускників 40 обрали саме такі виші. Минулими роками такого майже стовідсоткового обрання спеціалізованих закладів не було.
Директор додає, що не тільки хлопці, а й дівчата активно розвивають в собі всі навички майбутніх військових. Приміром, у різних конкурсах міського етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Джура” , дівчата проявляють себе, зокрема, у стрільбі, не гірше за хлопців. А ліцей посідає у грі “Джура” призові місця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *