Дитячий оздоровчий пансіонат «Вербиченька» відкриває двері для всіх охочих

Вже вкотре оздоровчий пансіонат «Вербиченька», що у селі Давидівка Сторожинецького району, збирає на літній відпочинок школярів міста Чернівців і не тільки. Цьогоріч тут відпочиватимуть 467 школярів з міста Чернівців віком від 7 до 17 років.
16 липня відбулося офіційне відкриття ІІ зміни, на яке було запрошено начальника управління освіти Чернівецької міської ради Мартинюка С.В. Протягом цієї зміни будуть відпочивати та оздоровлюватися 420 дітей – з них 170 дітей з міста Чернівців.
Вітаючи дітей з відкриттям другої зміни, гості свята висловили сподівання, що після часу, проведеного в таборі «Вербиченька», діти обов’язково повернуться сюди на наступний рік, і побажали гарного відпочинку, хороших вражень, яскравих емоцій, погожих днів; відзначили, що побувавши в таборі хоча б один раз, кожен назавжди запам’ятає та полюбить його за чарівну атмосферу, цікаві пригоди та нових друзів.
Діти підготували святкову програму із танцями та співами, кожен із табірних загонів представив гостям свою візитну картку.
Велику та вагому підтримку табору надає Чернівецьке управління лісового та мисливського господарства. Ще торік державні лісогосподарські підприємства краю розпочали роботи з благоустрою території табору, створення належних умов для дитячого відпочинку. Цього року справу продовжили: встановили нові альтанки, інформаційні стенди, оновили спортивний майданчик, клумби та квітники, облаштували ігрові зони, а також обладнали спеціальну фотозону, де всі охочі зможуть зробити світлини на пам’ять про чудовий літній відпочинок.
Щире та гучне «Дякуємо!» лунало від відпочивальників та вихователів табору на адресу гостей свята.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *