Дитячий садок “ДивоСад” відзначив своє 50-річчя

З цієї нагоди вітали працівників, збирали кошти на ЗСУ і на мрію “ДивоСаду”.
Аби діткам було цікаво та комфортно, за останні роки у закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №8 “ДивоСад”, що на вул. Фізкультурній, багато зроблено. І у 2023 році, ювілейному для закладу, роботи тут не припиняються. Тротуарна плитка біля садочка, ремонт пральні та двох групових кімнат, у трьох роздягальнях – нова плитка, ремонт 5 павільйонів, де займаються і відпочивають діти. Все зроблено за бюджетні кошти, як і укриття минулого року. А нещодавно за підтримки організації “Save the children” було проведено опалення в укритті.
Директорка ЗДО “ДивоСад” Тетяна Пецей каже, у те, аби садочок був найкращим, вклад робить кожен працівник. Тому і вітали всіх, хто тут працює.
Заступник Чернівецького міського голови Юрій Лесюк вручив Подяки Чернівецького міського голови працівникам садочка. Начальниця Управління освіти Ірина Ткачук – Подяки Управління. А директорка закладу Тетяна Дмитрівна отримала грамоту Управління.
Вітаючи колектив ЗДО, Ірина Ярославівна, зауважила, що “ДивоСад” – перший заклад дошкільної освіти, який перейшов на фінансову автономію, і зміг показати, які в цьому є переваги.
За задумом колективу закладу, у цей день вони не приймали подарунків. Натомість гостям пропонували робити донат на ЗСУ. Таким чином було зібрано 10 тис грн. Також стараннями батьків діток, було організовано лотерею. Всім присутнім пропонувалися лоти, які придумали самі батьки, і вони були пов’язані або з їхньою роботою, або з їхнім хобі.
На святі збирали кошти і на мрію “ДивоСаду”, адже колектив хоче, аби їхній заклад мав все необхідне. І, звісно, були музичні подарунки. Від саксофоніста Євгена Паливоди, соліста хору “Чернівці” Василя Мельничука, вихованців закладу… А пісня “Обійми свою дитину” у виконанні головного бухгалтера та завгоспа садочка розчулила всіх присутніх.
Наприкінці заходу були спільні світлини з українським прапором, який передав з передової батько дитини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *