Екологічна акція «Батарейка, здавайся!»

 

У ЗОШ №33 благодійники та меценати нагородили представників шкіл, які зібрали найбільше батарейок. У Чернівцях завершилась екологічна акція «Батарейка, здавайся!», ініційована Благодійним фондом «Майбутнє країни». Протягом чотирьох місяців учні чернівецьких шкіл збирали використані батарейки та здавали їх на утилізацію. Галина Прокопик, методистка управління освіти Чернівецької міської ради розповідає:

– Понад 36 шкіл міста взяли участь у цій акції. Ми вирішили, що вона буде продовжуватись протягом року, не лише із листопада по березень. Перетнули поріг – одна батарейка на одну дитину – 25 шкіл. І оці 25 шкіл сьогодні у залі і отримають бонус від наших спонсорів. Другий рік поспіль одним із спонсорів акції є компанія “Nimpha”, що дарує сертифікат на 3 тисячі гривень переможцю акції та на 2 тисячі гривень – школі-учасниці.

Ця акція дуже важлива з екологічної точки зору, оскільки одна батарейка забруднює дуже велику площу, якщо її викинути у сміття. Грошові сертифікати та приємні подарунки меценати і благодійники приготували для шкіл, які зібрали найбільше батарейок. Найбільше використаних батарейок зібрала ЗОШ №24.

Світлана Бойко, педагог-організатор ЗОШ №24 зазначила:

– В школі надзвичайно багато учнів. Спільними зусиллями ми зібрали 198 кілограмів!

– Ми збирали батарейки у себе вдома, залучали усіх, кого можна було залучити,  – додає учениця ЗОШ №24.

Організатори збираються й надалі підтримувати екологічну акцію. Адже щодня в Україні викидається близько 15-16 тонн використаних батарейок, які отруюють довкілля.

Джерело: https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/bilshe-tonni-vikoristanih-batareyok-zibrali-uchni-cherniveckih-shkil-foto-video-42527.

Фотозвіт можна побачити за посиланням.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *