Екскурсія музеєм народної архітектури та побуту під відкритим небом вихованців старшого дошкільного віку ЗДО № 22 «Дивограй»

Любов до Батьківщини, рідного краю потрібно виховувати у дітей з раннього віку. Пізнання Батьківщини і розмаїтого світу розпочинається з сім’ї, батьківської хати в селі чи рідної домівки в місті. Довколишній предметний світ є першоджерелом інформації для дитини. Тому в переддень Дня народження нашого міста Чернівці, вирішили організувати для дітей старшого дошкільного віку групи № 3 «Ромашка»(вихователь Скіцько С.В.) тематичну екскурсію-огляд до обласного музею народної архітектури та побуту під відкритим небом.

Очі дітей засяяли, щойно вони ступили на територію музею. Діти потрапили в справжнє українське село, в далеке минуле. Екскурсія – огляд розпочалася із знайомства з вітряком, за допомогою якого виготовляли борошно. Надалі діти побачили курінь, ложницю, кошницю, стодолу, та хіба все перерахуєш!

Мандруючи територією музею, старші дошкільники дізналися про особливості виготовлення овечої бринзи, побачили справжню піч, де гончарі виготовляли глиняний посуд, комору, де зберігали зерно. Тут діти знайшли пояснення словам: покуть, сволок, мисник, жорна, кочерга, призьба, рогач та іншим.

Мандрівка музеєм народної архітектури та побуту залишила в діток незабутні враження, зроблено ще один крок до виховання у кожної дитини  правильного ставлення до культури свого народу, що є одним з найважливіших завдань сучасної системи виховання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *