Емоційна підтримка вчителя – це важливо

Емоційний стан та стресостійкість вчителя безпосередньо впливають на емоційний стан учнів та атмосферу у класі. Саме тому освітянам вкрай важливо піклуватися про себе в часи високої невизначеності та стресогенності, віднаходити власні ресурси стійкості та життєвої енергії.

У надзвичайних ситуаціях освіта є одним з головних факторів психічного та фізичного захисту дітей. Освітній процес має здійснюватися таким чином, щоб створити для учнів безпечне та стабільне середовище у розпал кризи, допомогти відновити почуття нормальності, гідності та надії, забезпечуючи як безперервність навчання, так і соціально-емоційну підтримку.

17-18 січня 2023 року психолог ЦПРПП Оксана Дмитрюк провела тренінги з педагогічним колективом ЗОШ №8 на тему «Емоційна підтримка та професійне зростання вчителів».
Під час заходів педагоги розвинули вміння використовувати способи самозбереження психічного здоров’я, управління власними емоціями та актуалізували знання із створення умов для збереження психічного здоров’я та формування стресостійкості учнів.
Наступна супервізійна зустріч запланована у квітні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *