Фахівці Служби порятунку закликали батьків навчати дітей правил безпеки

14 лютого працівники Управління ДСНС України у Чернівецькій області зустрілися із батьками учнів ЗОШ № 19 м. Чернівців. Працівники Групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення УДСНС, котрі завітали на захід, провели бесіди із батьками на тему «Правильні дії при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів. Особиста безпека у таких ситуаціях».

Піротехніки наголошували присутнім на тих ключових моментах, котрі важливі як для дорослих, так і для дітей. Рятувальники навчали, що у разі виявлення підозрілого предмета, що схожий на вибухонебезпечний, слід одразу відійти від нього на безпечну відстань, огородити місце знахідки, повідомити про неї за номером 101 або 102. Піротехніки пояснили батькам, що про ці правила важливо розповісти й дітям, щоб малеча знала, як правильно себе поводити, адже дуже часто, коли поруч немає дорослих, дитяча необізнаність та цікавість може призвести до біди. Тому фахівці Служби порятунку також наголосили, що заборонено розбирати підозрілі предмети, кидати їх у вогнище чи навіть користуватися мобільними телефонами поблизу, адже це може спровокувати вибух.

Окрім цього, під час батьківських зборів працівники Управління ДСНС продемонстрували присутнім відеоролик на тему поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів та вручили листівки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *