Фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжної творчості «Мирний космос»

3-5 жовтня 2019 року  у Чернівцях відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжної творчості «Мирний космос» – свято науки, творчості і відкриттів. Організаторами конкурсу є Українське молодіжне аерокосмічне об’єднання «Сузір’я» та Чернівецький міський центр юних техніків імені Леоніда Каденюка.
У фінальному етапі взяли участь 37 учнів з 8 областей України: Рівненська, Житомирська, Вінницька, Одеська, Київська, Херсонська, Дніпропетровська та Чернівецька. Оцінювало учасників професійне журі у складі фахівців з ракетно-космічної техніки (м. Дніпро), провідних науковців Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича на чолі з Віктором Васильовичем Хуторним, кандидатом технічних наук, доцентом кафедри технології виробництва літальних апаратів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.
4 жовтня в кабінетах Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей конкурсанти презентували свої проекти у семи секціях. З дев’яти чернівчан, які представляли свої роботи на фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу семеро стали переможцями.

Дипломами І ступеня відзначено роботи:

– Процюк Олександри, ЗОШ №30, секція «Ракето-космічна техніка»;
– Артинюк Анастасії, гімназія №2, секція «Людина. Земля. Всесвіт»;
– Лис Софії, гімназія №2, секція «Історія розвитку авіації та космонавтики».

Дипломами ІІ ступеня відзначено роботи:

– Анохіної  Дарії, гімназія №7, секція «Людина. Земля. Всесвіт»;
– Цибуляк Вікторії, гімназія №2, секція «Історія розвитку авіації та космонавтики».

Дипломами ІІІ ступеня відзначено роботи:

– Сокровольської Надії, ЗОШ №1, секція «Космічна біологія та медицина»;
– Косило Олексія, ЧЦЮТ ім. Леоніда Каденюка, секція «Ракето-космічна техніка».

Вітаємо переможців і бажаємо усім учасникам мріяти, вчитися, досягати мети і йти вперед… Зоряним шляхом… А в майбутньому і космічним…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *