Фінансово грамотна молодь: стартував унікальний проєкт Управління освіти та економічного факультету ЧНУ «Учнівський інноваційний бізнес-хаб»

Сьогодні, у культурно-мистецькому центрі ім. І. Миколайчука, відбулося його відкриття. За участі команд школярів із наших ліцеїв і гімназій та спікерів проєкту.
У своєму вітальному слові заступник Чернівецького міського голови Юрій Лесюк запевнив всіх присутніх у тому, що міська рада завжди підтримуватиме такі освітні проєкти. “Для професійного розвитку молодої людини зараз важливо не лише знання іноземних мов, а й знання фінансової грамотності”, – зауважив Юрій Миколайович
Начальниця Управління освіти Ірина Ткачук розповіла: ідея такого бізнес-хабу виношувалася давно. І він орієнтований не лише на тих старшокласників, які вже вирішили, що стануть економістами чи фінансистами.
Власне, під час інтерактивного опитування на початку заходу, учні відповіли, що прийшли сюди для того, аби отримати знання для загального розвитку. На другому місці була відповідь, що планують вступати на економічний факультет.
У рамках проєкту заплановано дев’ять зустрічей для учнів 9-11 класів. Лекції протягом двох місяців читатимуть викладачі економічного факультету ЧНУ ім. Ю .Федьковича.
Сьогодні, під час старту проєкту, першу лекцію на тему “Магія бізнесу: таємниці проривних інновацій” прочитав декан економічного факультету ЧНУ ім. Ю Федьковича, доктор економічних наук Руслан Білоскурський.
Він говорив про те, як правильно перетворити ідею на успішний проєкт, що варто робити, а що не слід, як працювати над собою… Свою лекцію доповнював життєвими прикладами. Від школярів до Руслана Романовича було дуже багато запитань, всі не встигли задати, тому після завершення заходу Руслан Білоскурський ще більше години неформально спілкувався зі школярами. Також за найкращі запитання хлопці та дівчата отримали книги українських класиків.
Незмінним модератором таких учнівських зустрічей є директор 14-го ліцею Сергій Кізіма.
Проєкт учнівського бізнес-хабу втілюється у рамках Меморандуму про співпрацю між Управлінням освіти ЧМР та економічним факультетом ЧНУ ім. Ю. Федьковича.
Більше світлин можна переглянути на нашій ФБ-сторінці за покликанням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *