Формування нової філософії суспільства щодо дітей з ООП

19 березня 2018 р. на базі Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. №24 ім. О.Кобилянської розпочалися тренінги, практикуми в рамках навчального візиту делегації італійських освітян та волонтерів «Обласна адміністрація Емілія Романья», Асоціації «Україна-
Італія м. Болонья» та IBO Italy м. Феррара («Emilia Romagna Regional Administration», «Association Ukraine – Italy Bologna» and organization IBO Italy ), які співпрацюють з Чернівецькою ЗОШ №24 у проекті «Нормальне існування (життя), батьківство та шкільна інклюзія: втручання на користь дітей з особливими освітніми потребами в Україні».

Навчання триватиме до 22 березня 2018 року. Учасниками навчальних активностей є педагоги, асистенти вчителів та асистенти вихователів закладів загальної середньої та дошкільної освіти міста Чернівців, які працюють в інклюзивному просторі.
Метою даних заходів є налагодження співпраці закладів освіти з інклюзивною формою навчання, поглиблення знань про особливості організації освітнього процесу з дітьми з ООП педагогів, корекційних педагогів та інших фахівців у школах
Чернівецької області, ознайомлення з досвідом італійських колег у створенні умов для особистісного розвитку дітей із особливими потребами, формування освітньо-розвивального середовища для них шляхом забезпечення психолого-педагогічного, медико-соціального супроводу, обговорення особливостей роботи з батьками, діти яких мають ООП, в школах міста та Феррари щодо позитивного ставлення до дітей та осіб з порушеннями психофізичного розвитку та інвалідністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *