Герої Небесної Сотні – білі ангели…

Учні ліцеїв та гімназій розмістили білих паперових ангелів у різних частинах міста та на подвір’ях власних закладів.
 Сьогодні, коли ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, вже не перший рік проводиться Всесвітня тиха акція “Ангели пам’яті”. До неї долучаються і школярі.
 Чернівці мають двох Героїв Небесної Сотні – Олександра Щербанюка та Василя Аксенина. Дружини Героїв – Наталія та Тетяна з дітьми, теж долучилися до акції.
 У ліцеях та гімназіях учні розповідали про Небесну сотню, трагічні події на Майдані… А потім діти розмістили паперових ангелів на подвір’ї закладів.
 Як розповіла координаторка Всесвітньої тихої акції у Чернівцях Галина Абрам’юк, школярі побували у багатьох місцях, біля меморіалів пам’яті, які є у Чернівцях, у скверах, на площах… А це меморіал Героям Небесної Сотні на вул.Небесної Сотні; вул. Щербанюка та вул. Аксенина; сквер на розі вулиць Шевченка-Кордуби; пам’ятний знак на вул. Воробкевича; Алея кленів на вул. Небесної Сотні; сквер ім.Пауля Целана; Алея сакур на вул. Головній; Театральна площа; Стіна пам’яті на Центральній площі; пам’ятник Буковинському куреню; Алея слави на Центральному кладовищі…
Фото можна переглянути на нашій ФБ-сторінці за покликанням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *