Гра по-новому, навчання по-іншому: тренінгові заняття для вчителів 1-х класів з тренерами the LEGO Foundation

      06 березня 2019 року на базі Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. №14 відбулися додаткові тренінгові заняття для вчителів 1-х класів, які впроваджують ігрові та діяльнісні методи навчання LEGO.

110 шкільних педагогів закладів загальної середньої освіти міста  навчалися  відповідно до регіонального графіка. Сесію-спілкування проводили тренери the LEGO Foundation, які з метою наставництва запропонували практичні тренінгові вправи, що сприятимуть забезпеченню якісного впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання в освітній процес у рамках Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

Колеги не тільки практично виконували запропоновані вправи, а мали можливість моделювати і власні завдання та ділитися досвідом роботи з використання конструктора LEGO під час проведення уроків.

Висловлюємо щиру вдячність Олені Шуляк та команді тренерів the LEGO Foundation за продуктивну та корисну співпрацю!

Адміністрації та педагогічному колективу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. №14 дякуємо за створення належних умов для організації та проведення навчання педагогів.

Разом розбудовуємо спільноту відповідального вчительства!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *