Хореографічна робота з дошкільнятами

Хореографічне мистецтво – одне з найщедріших джерел, з якого можна черпати натхнення для роботи з дітьми. Завдяки систематичним хореографічним заняттям діти набувають не лише професійних навичок, а й цілий комплекс цінних індивідуальних якостей.  Тому дане питання було розглянуте на останньому засіданні майстер-класу музичних керівників дошкільних навчальних закладів міста Чернівці, яке відбулося 18 квітня на базі дошкільного навчального закладу №4 комбінованого типу.

Під час презентації «Хореографічна робота з дошкільнятами», Наталя Миколаївна – керівник майстер-класу розповіла про мету і завдання та специфіку використання різних видів хореографічної діяльності з дітьми дошкільного віку. Переглядаючи  відеоролики слухачі побачили, як Наталя Миколаївна навчає дітей володіти своїм тілом, утримувати красиву поставу, емоційно та виразно виконувати танцювальні рухи тощо. З метою закріплення набутої інформації, слухачі мали змогу переглянути уривок індивідуальної роботи з дітьми гуртка «Струмочок» та танок середньої групи «Веселі чобітки» музичного керівника Вовчук Г.В.

Провівши із слухачами інтерактивні музично-рухові вправа такі як: «Капелюхи», «Мандрівка оплесками», «Тіло, що танцює» Наталя Миколаївна ще раз наголосила на особливе місце гри у формуванні танцювальних навичок, рухів.

Завершуючи засідання майстер-класу, методист міського методичного центру Марковська Діана Вікторівна наголосила на важливості та актуальності даної роботи. Всі учасники засідання обмінялися враженнями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *