ІІІ сімейна олімпіада з математики “РІПКА”

З нагоди Всесвітнього дня науки науково-творче об’єднання “Математична Майстерня” спільно з Радою Молодих Вчених факультету математики та інформатики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запрошують до участі в ІІІ сімейній олімпіаді з математики “РІПКА”.
✅ Олімпіада відбудеться в неділю, 5 листопада 2023 року, у приміщенні Наукової бібліотеки ЧНУ за адресою вул. Лесі Українки, 23.
✅ Змагання триватиме з 10:30 до 12:00. ❗В разі повітряної тривоги початок і тривалість олімпіади можуть змінюватися ❗
Правила олімпіади
✅ “Ріпка” є командними змаганнями. Кількість учасників команди – від 2 до 6 осіб. Обов’язково в кожній команді повинен бути школяр віком 7-17 років та його родич старший 18 років.
✅ Кожна команда отримує 10 завдань, на виконання яких відводиться 90 хвилин.
✅ Найскладніше із завдань вимагає базових знань з математики 8 класу. Найпростіше завдання потребує вміння рахувати від 1 до 1000.
✅ Під час олімпіади заборонено користуватися будь-якими засобами видобування допоміжної інформації та виходити з аудиторії.
✅ Команди-призери будуть нагороджені дипломами та призами.
✅ Оргвнесок для участі в олімпіаді – 200 грн з команди, з яких 100 грн буде перераховано на потреби 92 батальйону ЗСУ, а 100 грн – на призи переможцям.
✅ Для участі в олімпіаді необхідно зареєструватися до п’ятниці 3 листопада (до 23:59) за покликанням https://forms.gle/XbVjT7S61hKZ9BfW8

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *