Інноваційне освітнє середовище – вимога часу!

Презентація мультиборду “Prestigio MultiBoard”, придбаного управлінням освіти міської ради, відбулась у стінах Чернівецького ліцею №1 математичного та економічного профілів. Роботу цього інтерактивного пристрою демонстрували учителі інформатики Василь Косован, Катерина Колодрібська та найменші ліцеїсти – учні 7-А класу під час уроку “Робота в інтерактивному середовищі Scratch”. Гостями уроку стали також Чернівецький міський голова Олексій Каспрук, заступник начальника управління освіти Олена Кузьміна та працівники медіа міста.

Мультиборд дає можливість унаочнити процес побудови алгоритму, якісно організувати колективну роботу учнів над задачею. Цей новітній пристрій – чудова альтернатива інтерактивному комплексу. Величезна панель із сенсорним екраном, комп’ютерною “начинкою”, безліччю інструментів та навчальних програм дозволяє педагогам та ліцеїстам відповідати вимогам сучасності.

Мультиборд оснащений потужним процесором 6-того покоління від Intel, має операційну систему Microsoft Windows 10 Pro, LED-екран, WI-FI, стерео динаміки, вміє розпізнавати до 20-ти одночасних дотиків, дає якісне зображення, має високу роздільну здатність, що дозволяє розпізнати навіть дуже дрібні деталі. З мультибордом можуть одночасно працювати кілька школярів. Інтерактивна панель, яка поєднує кілька девайсів, дозволяє вчителю ефективно управляти навчальним процесом, створювати власні інноваційні уроки та інтерактивні презентації в реальному часі, проводити тренінги та відеоконференції. Учні можуть створювати та розбирати будь-які 3D моделі – від амеби до ракети, з місця демонструвати свій варіант вирішення вчителю та усьому класу. Одночасно з екраном можуть працювати до 4-х учнів. Вчитель отримує можливість проводити відео уроки в реальному часі , запросивши до участі цікавих лекторів з будь-якої точки планети. Програмне забезпечення мультиборду МozaBook передбачає доступ до бібліотеки підручників, навчальних посібників та зображень, 3D малюнків та інших навчальних інструментів на різних мовах, що урізноманітнює інструментарій шкільних уроків за рахунок численних ілюстраційних, анімаційних і творчих презентаційних можливостей. До мультиборду можуть підключатися персональні планшети, ноутбуки, смартфони учнів, що дозволяє вчителю одночасно взаємодіяти з цілим класом, дистанційно управляти навчальним процесом. Видовищні інтерактивні елементи і вбудовані додатки, призначені для розвитку навичок, проведення дослідів і ілюстрування, пробуджують зацікавленість учнів, сприяють більш легкому засвоєнню навчального матеріалу.

Довідково. Один мультиборд коштує 156 тисяч гривень. Всього закуплено шість мультибордів діагоналлю 65”/165см для ЗНЗ №1, ЗНЗ №2, ЗНЗ №28, гімназій №4, №5, №7 та сім мультибордів діагоналлю 70”/170см для ЗНЗ №8, ЗНЗ №24, гімназій №1, №2, №3, ліцеїв №1, №3.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *