Інноваційні технології у роботі вчителя – логопеда

Ще зовсім недавно вважалося, що застосування технічних засобів в процесі роботи логопеда не може мати вирішального значення, оскільки основний продукт цієї роботи базується на суб’єктивних відчуттях дитини. Однак, технічні  засоби  для   роботи  логопеда     постійно  удосконалюються. Сучасний розвиток комп’ютерних технологій привів до того, що персональний комп’ютер стає незамінним помічником для спеціаліста.  А для дитини він стає не лише розвагою, але й інструментом пізнання навколишнього світу.

23 квітня на базі Комунальної установи «Чернівецький міський інклюзивно-ресурсний центр№1», який розміщений на вул. А. Міцкевича, 5, відбулось методичне об’єднання вчителів-логопедів Чернівецького міського управління освіти щодо використання  інноваційних технологій у роботі логопеда.

Головний спеціаліст управління освіти Починок А.І. акцентувала увагу присутніх, що завдяки своїй багатофункціональності комп’ютер корисний представнику будь – якої професії і  саме універсальність комп’ютерних засобів визначає їх розвиваючий ефект у навчанні. Методист міського методичного центру Гуменюк Ю.О. зауважила, що  інтерес дітей до комп’ютера надзвичайно великий, і справа дорослих, обернути його в корисне русло. Наход Н.Ф., директор ІРЦ, ознайомила з механізмом підготовки та оформлення документів ЗЗСО на дитину з ПФР для проходження комплексної оцінка в ІРЦ; формами і методами співпраці, методичного супроводу фахівців ІРЦ (логопеда) з логопедами ЗЗСО.  Вчитель-логопед Паращук Л.В. поділилася досвідом роботи міждисциплінарної команди. Участь у заході взяли вчителі-логопеди управління освіти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *