Інтерактивні уроки з основ парламентаризму

У трьох ліцеях Чернівців їх проводять працівники Освітнього центру Верховної Ради України.
Сьогодні такий урок відбувся у ліцеї №11 “Престиж”. А перед тим був у ліцеї №7, завтра відбудеться у ліцеї №15 “ОРТ”.
Такі просвітницькі уроки Освітній центр Верховної Ради проводить по всій Україні, для учнів 9-11 класів.
Як розповіла Лілія Герасименко, заступниця керівника Освітнього центру апарату ВР, у Чернівцях вибрали ті заклади, які не лише зареєструвалися для такого заходу, а справді цікавилися, телефонували, аби такий урок у них був проведений.
Організатори кажуть, роблять
просвітницькі інтерактивні уроки для того, аби молодь – майбутні виборці і майбутні депутати, більше розуміли, як працює парламент, як багато залежить від виборців і як мають працювати народні обранці.
В актовому залі ліцею №11 працівники Освітнього центру розповіли старшокласникам, як працює Верховна Рада України, які її функції та структура. Розповіли про історію та основи українського парламентаризму, засади роботи гілок влади в Україні, зокрема, Верховної Ради України, її комітетів та народних депутатів.
Була не лише теорія, а й практика. Учні брали участь у спеціальних воркшопах та вікторинах. Були показані навчальні відеоролики та завдання. Хлопці та дівчата активно задавали питання.
Як зауважили працівники Освітнього центру ВР, вони також організовують онлайн-зустрічі учнів з народними обранцями, екскурсії у Верховну Раду…
Відбуваються такі просвітницькі уроки за підтримки Програми USAID «Рада: наступне покоління», Американських Рад з міжнародної освіти в Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *