ІV Міський фестиваль декоративно-ужиткового мистецтва «Садгірські коралі»

Вересниться вересень  айстрами, жоржинами,

                                                                                                          журавлиним клекотом, де-не-де ожиною.

                                                                                                          Заграє до діточок листячком та росами,

                                                                                                          і вітає нас усіх із початком осені…

Вересень місяць приносить у наше життя нові фарби та ностальгію за літом, але у Будинку творчості дітей та юнацтва сумувати ніколи. Наші двері гостинно відчинені для дорогих гостей – вихованців позашкільних навчальних закладів міста: у вересні ми традиційно проводимо міський фестиваль декоративно-ужиткового мистецтва «Садгірські коралі». Це справжнє свято творчості, дитинства, добра та щирої любові до рідного краю, у якому взяли участь найактивніші та найталановитіші діти міста Чернівців. Їм дуже подобається гостювати у садгірських друзів, адже знають, що буде неповторне колоритне свято, яке ще довго після його закінчення згадуватиметься й обговорюватиметься вдячними учасниками.

Вразила своєю красою і різноманітністю гостей свята виставка робіт вихованців гуртків творчого об’єднання декоративно-ужиткового мистецтва «Намисто».

Програма фестивалю була яскравою та насиченою. Вихованці ПНЗ міста мали змогу відвідати творчу майстерню художника, майстра народного мистецтва України Василя Ілліча Беженара, з презентацією виставки хатніх ікон на склі і витинанок та прийняти участь у майстер-класі з розпису на склі «Улюблені герої казок», переглянути театральну виставу «Казка про вимріяне яєчко або правда про курочку Рябу», позмагатися у квесті-грі «Подорож країною казок», де навчилися чогось нового, цікавого, прямуючи від майстерні до майстерні. У кінці гри їх чекали солодкі сюрпризи.

Тож бажаємо усім учасникам свята, на майбутнє, нових здобутків та перемог, щоб вони ще довго радували нас своїм мистецтвом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *