Календарний план організації та проведення у 2024 році національного мультипредметного тесту

Із 14 березня розпочалася реєстрація на НМТ
◾Тестування проходитиме під час основних і додаткових сесій:
основні: 14 травня – 25 червня;
додаткові: 11–19 липня.
◾Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки також передбачено два періоди реєстрації осіб, які бажають узяти участь в НМТ — основний та додатковий.
◾Основний етап реєстрації осіб для участі в основних сесіях НМТ триватиме з 14 березня до 11 квітня включно.
До 15 квітня зареєстрований учасник матиме змогу в персональному кабінеті внести зміни (змінити предмет на вибір на інший чи змінити населений пункт в Україні / за кордоном, у якому він бажає пройти НМТ).
◾У додатковий період (10–15 травня) матимуть змогу зареєструватися для проходження НМТ під час додаткових сесій особи, які не змогли цього зробити з поважних причин під час основного періоду реєстрації, та ті, хто реєструвався в основний період реєстрації, але їм було відмовлено в реєстрації. Зміни до реєстраційних даних можна буде внести до 19 травня.
◾З 8 травня для зареєстрованих учасників основних сесій НМТ з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних кабінетів запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ.
◾Учасники ж додаткових сесій матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування з 8 липня. З міркувань безпеки не публікуватиметься інформація про те, де на території України відбудуться тестування, ні на сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, ні на наших офіційних сторінках у соцмережах.
◾Наполегливо рекомендуємо учасникам не розголошувати, де й коли проходитиме тестування, адже від цього може залежати безпека і їхня, і організаторів НМТ.
◾Інформацію про результати основних сесій НМТ за шкалою 100–200 балів буде розміщено в персональних кабінетах учасників до 2 липня, додаткових сесій – до 26 липня.
◾Зауважимо, що на YouTube каналі Українського центру (https://www.youtube.com/…/UC_lBjusi7MNzxjQhtNSH_jw/videos) наявна трансляція із директоркою УЦОЯО Тетяною Вакуленко, де потенційні учасники НМТ-2024 отримають відповіді на важливі питання щодо його проведення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *