Казкові герої на гостині в дошкільнят ДНЗ №7

З метою популяризації книги та читання серед дошкільнят, студенти 25 групи ІV курсу медичного факультету №2 під керівництвом асистента кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Людмили Мікулець та завідувача кафедри професора Тетяни Ілащук провели просвітницьку акцію малятам дошкільного навчального закладу №7 м. Чернівці.

Студенти в костюмах казкових героїв, приготували для дітей змістовне та цікаве  свято книги.   Юнаки та дівчата цікаво розповідали дошкільнятам   про  виникнення, створення та випуск книги, загадували діткам загадки, прислів’я за мотивами  казок.   Майбутні медики не просто представляли своїх героїв, а ще й змогли проявити свої акторські здібності. Дошкільнята із задоволенням розглядали  казкових героїв та відгадувати загадки. За мотивами українських народних казок малюки складали пазли,  грали в ігри: «Знайди відмінності», «З’єднай малюнок за допомогою цифр». Студенти подарували малечі розмальовки та памꞌятки для батьків про читання книги. Свято залишило море задоволення та позитивних вражень як у дітей так і в дорослих.

Адміністрація закладу висловлює щиру вдячність керівнику асистента БДМУ кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб  Людмилі Вікторівні Мікулець та студентам 25 групи ІV курсу медичного факультету №2 за плідну співпрацю .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *