Керівникам навчальних закладів

ЗАПРОШУЄМО

ДО УЧАСТІ В ДЕСЯТІЙ ЮВІЛЕЙНІЙ ПРЕМІЇ “ДИВО-ДИТИНА”

Цього року десята ювілейна премія відбудеться урочисто за участю зірок та найвідоміших представників мистецтва, науки та спорту.

Усіх гостей чекає приємний сюрприз!

До участі у здобутті премій “Диво-дитина” запрошуються найталановитіші та найобдарованіші діти з усієї України  віком від 4 до 13 років.

Номінації премії:

1)   Найрозумніша дитина – діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.

2)   Найспортивніша дитина – діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.

3)   Найтворча дитина – діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.).

4)   Найдивовижніша дитина – діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам’ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики), діти, які мають незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.

5)   Найгероїчніша дитина – діти, що зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини, власне життя та інші надзвичайні ситуації).

Перелік необхідних документів: 

  1. Копія свідоцтва про народження дитини.
  2. Анкета учасника (анкету необхідно скачати на сайті http://divo-dutuna.com/ в розділі “АНКЕТА”, натиснувши виділення   “ЗАВАНТАЖИТИ”).
  3. Документи, що підтверджують досягнення дитини (дипломи, грамоти, сертифікати, фото, відео, статті та інше).

Вищезазначені документи потрібно подати  до 15 березня 2018 року  за адресою: ТОВ “Премія “Диво-Дитина” 03186, м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5Б/офіс 712.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитися на сайті премії, або за телефоном (044) 490-92-63.

Лист управління освіти  №01-34/2707 від  27.12.2017 року L-2707

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *