Конкурс відеоблогів для школярів міста «Сталий розвиток Чернівців»

З 06  по 31 травня 2018 року відбудеться міський конкурс відеоблогів  для учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста «Сталий розвиток Чернівців». Конкурс організовано громадською організацією «Буковинська агенція регіонального розвитку» у рамках проекту «Через сталий транспорт до чистого довкілля», який співфінансується Європейським Союзом» через Програму територіальної співпраці країн Східного партнерства «Молдова – Україна».

Напрямки конкурсу: сталий розвиток, стала мобільність, сталий транспорт, справедливе місто, урбаністика, розвиток міських просторів, доступність міста для маломобільних груп населення та інші.                                                   

Відео може бути знято як у приміщенні, так і на вулицях міста тривалістю до

3-х хвилин у форматі відеоблог.

Сюжет відео повинен бути позитивним і містити в собі чітку ідейну лінію. Авторам необхідно наперед визначити відповідь на запитання: «Що саме я хочу донести людині, котра переглядатиме моє відео?».

Допустимі формати відео: .MOV, .MPEG4, .MP4, .AVI, .WMV, .MPEGPS, .FLV.

У відеоролику забороняється реклама, лайка, дискримінація за будь-якою ознакою, навіювання стереотипів та ворожнечі, тощо.

До участі запрошуються команди школярів із 3-х осіб. Кожен учасник може брати участь лише в 1 команді.

До 6 травня на електронну адресу info@bard.cv.ua потрібно надіслати заявку на участь, яка містить:

  1. Заповнену реєстраційну форму (електронний документ надсилається у форматі .doc, .docx, або .pdf);
  2. Посилання на відеоролик, завантажений на файлообмінник;
  3. Скановані документи, а саме:

3.1. Підписані батьками учасників дозволи на участь у конкурсі та обробку персональної інформації їх дітей (зразок додається);

3.2. Лист підтримки від адміністрації школи, у якому зазначається готовність школи розмістити у себе велосипедну парковку, та контакт особи, відповідальної за це (зразок додається). Лист підтримки від адміністрації школи надають лише команди, всі учасники яких навчаються в одному навчальному закладі.

Одна команда надсилає лише один комплект заявки на участь.

 

Заявка

Лист підтримки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *