Кращий за професією

У СДНЗ № 17 «Паросток» відбувся конкурс помічників вихователів «Кращий за професією».

Конкурс розпочався з візитної картки «Резюме», в якій учасниці розповіли про себе, своє життя, сім’ю і звичайно ж, про своє ставлення до роботи. Візитні картки учасниць прикрашали вірші, пісні, вміло створені відеослайди.

Конкурсантки показали знання по виконанню вимог Санітарно регламенту для дошкільних навчальних закладів у конкурсі «Квітка – семицвітка» у якому дівчата довели всім присутнім високий рівень теоретичних знань та професіоналізму щодо виконання ними своїх посадових обов’язків.

У конкурсі «Талант» помічники вихователів показали себе у всій красі. Адже це була їх хвилина слави! Кожна учасниця розповіла про своє захоплення, а у конкурсі «Майстер шеф» учасниці мали змогу продемонструвати всі свої кулінарні таланти, які можна назвати шедеврами – торти, м’ясні страви, закуски, млинці.

Найбільше вразив глядачів конкурс «Казка на новий лад». Він дозволив конкурсантам продемонструвати свої творчі здібності, креатив та фантазію.

Присутніх розважали випускники-вихованці дитячого садочку.

Після завершення конкурсу, директор Філіпчук Галина Григорівна та присутні гості, батьки привітали  учасниць конкурсу та нагородили подяками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *