“Країна незламних людей”: благодійний захід чернівецьких освітян

На ньому головними гостями стали наші Герої, які сьогодні проходять лікування у Чернівцях.
Благодійний концерт, ярмарок, майстер-класи, аквагрим, та виставка художніх робіт чернівецьких школярів “Квіти Перемоги”.
Благодійний захід до Дня Незалежності України – це черговий захід освітян Чернівецької громади для допомоги нашим воїнам. Вчора нам вдалося зібрати 18 тис. грн.
Дворик міського палацу дітей та юнацтва, що на вул. Шептицького, зібрав педагогів, дітей, гостей.Спеціально були запрошені українські воїни, які зараз проходять лікування у Чернівцях. Саме їм адресувалися слова величезної вдячності. А ще наші сучасні Герої отримали подарунки від Управління освіти та партнерів заходу – пекарні-кондитерської “NikoNova” та компанії “Florium”. Подарунки воїнам вручали наші школярі та дошкільнята.
Саме у співпраці “Florium” із Управлінням освіти, на полі півоній чернівецькі школярі створювали картини “Квіти Перемоги”, які сьогодні були представлені.
Про важливість виховання дітей у дусі патріотизму, про ціну Незалежності говорив заступник Чернівецького міського голови Юрій Лесюк. А начальниця Управління освіти Ірина Ткачук зауважила, що тут, далеко від фронту, наші освітяни, діти та батьки роблять все, аби підтримати наших Героїв фінансово і духовно.
До сьогоднішнього заходу долучилися фактично всі позашкільні заклади Чернівців. А також особлива вдячність директорам ліцеїв №14, 17, 18 та 22 за допомогу і працю.
(Світлини – Поліна Пшеничка, Чернівецький центр юних техніків ім. Л.К. Каденюка, фотостудія “Погляд”, керівник – Микола Ємельянов).

Миттєвості благодійного заходу чернівецьких освітян у короткому відео ПЕРЕГЛЯНУТИ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *