Курс “Навчання з попередження ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами” на онлайн-платформі Prometheus

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 26.07.2022 №1/8470-22, управління освіти Чернівецької міської ради інформує про те, що громадською організацією «Асоціація саперів України» (далі – Асоціація), за підтримки МОН, у період з 11 березня по 18 липня 2022 року було проведено онлайн-навчання педагогічних працівників з усіх регіонів України за курсом «Навчання з попередження ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами» (далі – EORE).

На проходження навчального курсу EORE, за сприянням Державного департаменту США через Посольство США в Україні, Асоціація у співробітництві з громадською організацією «Прометеус» розробила нову освітню онлайн-платформу на базі освітньої платформи Prometheus, яка зможе охопити десятки тисяч користувачів одночасно.

Враховуючи широкомасштабну війну російсько-окупаційних військ фактично на всій території України, вбачаємо за необхідність продовження проходження курсу педагогічними працівниками закладів загальної середньої та дошкільної освіти України.

У подальшому набуті знання і навички педагогів дозволять їм проводити заняття з безпекових питань, зокрема з попередження ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами, для відповідної цільової аудиторії, насамперед для дітей та учнів.

Курс розрахований на 30 годин онлайн-навчання.

Реєстрація за посиланням: https://courses.prometheus.org.ua/courses/UDA

Початок навчання розпочнеться з 28 липня 2022 року.

Просимо довести інформацію до відома педагогічних працівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти з метою їх подальшого долучення до продовження онлайн-навчання з мінної небезпеки.

Реєстраційна форма відкрита.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *