Ліцеї №1, 9 та 11 – кращі у всеукраїнському рейтингу

Йдеться про підсумки проведення НМТ, де учні цих закладів показали високі результати. Відповідно, успіх учня – це відзнака і його особиста, і вчителя, і всього закладу!
Редакція сайту Освіта.ua склала щорічний рейтинг найкращих закладів загальної середньої освіти України за підсумками проведення національного мультипредметного тесту у 2023 році.
Тест передбачав виконання завдань із трьох предметів: двох обовʼязкових (українська мова і математика) та одного предмета на вибір учасника тестування (історія України, біологія, фізика, хімія, іноземні мови).
Вітаємо вчителів та випускників 2023 року ліцею №1 математичного та економічного профілів (директорка Наталія Кінащук), ліцею №9 ( директор Іван Солтисік) та багатопрофільного ліцею №11 “Престиж” (директорка Світлана Матвійчина) з тим, що зайняли почесні місця у “ТОП-200 шкіл України в рейтингу” за підсумками проведення національного мультипредметного тесту у 2023 році. Про це йдеться на https://osvita.ua/school/rating/89947/
Також Чернівецький ліцей № 1 посів перше місце у рейтингу шкіл Чернівців за підсумками НМТ у 2023 році.
Друге місце за кількістю балів посів Чернівецький ліцей №9, третє – Чернівецький багатопрофільний ліцей №11 “Престиж” – пише сайт https://osvita.ua/school/rating/89923/
(На фото – свято останнього дзвоника ліцею №1, червень, 2023 р.).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *