Майстер – клас для вихователів – методистів в ДНЗ №19 ЦРД “Барвінок”

   “Навчання без міркування –  даремне,

міркуваня без навчання – небезпечне”

Конфуцій

     Під таким девізом 29 листопада 2018 року було проведено  майстер-клас  вихователів – методистів   на базі ДНЗ №19 ЦРД “Барвінок”. Темою засідання було ознайомлення із   інноваційним педагогічним методом, який дає змогу в комфортний і незагрозливий спосіб усувати упередження і дискримінаційну поведінку, а саме: «Лялька як персона:педагогічний підхід для соціального і психологічного розвитку дитини». Вихователь -методист закладу Ісопенко Д.Ю.  змістовно та доступно дала відповіді на всі питання, які цікавили слухачів, зокрема: що  таке  «лялька-персона», навіщо  використовувати  ляльку, яка користь  дітям? Вона    продемонструвала ляльки,  які  мають своє ім’я,  історію життя та вже давно приходять до вихованців їхнього закладу.

 Під час практичної частини учасники  переконалися, що ляльки-персони – це не звичайні іграшки чи маріонетки. Учасники складали паспорти  та історії ляльок.  У  рольовій  грі  “Зустріч  з  Лялькою” педагоги наділяли  їх  індивідуальною особистістю, перетворюючи ці неживі предмети на «людей» зі своїм іменем, віком, характером, родиною.

Всі слухачі відмітили продуктивність та  насиченість заходу,   позитивну атмосферу,  гостинність та доброзичливість адміністрації.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *