Майстер-клас музичних керівників ДНЗ

Музичне мистецтво – один з наймогутніших засобів виховання, з допомогою якого здійснюється формування особистості. Залучення до музики вводить дитину в світ хвилюючих радісних переживань, розвиває музичні здібності, уяву, творчу ініціативу, волю, виховує естетичний смак.

Музика  в дошкільному закладі  органічно поєднує в собі цікавий вид музичної діяльності – гру на дитячих  музичних інструментах. Досвід показує – скільки радості доставляє дітям цей вид діяльності!

З огляду на нові підходи до виховання і навчання дошкільників і оцінивши значення гри на музичних інструментах в житті дитини, темою майстер-класу музичних керівників, який відбувся  в ДНЗ№45 комбінованого типу,  було обрано організацію саме навчання гри на дитячих музичних інструментах.

Метою заходу було підвищення обізнаності педагогів щодо розвитку музичних здібностей дошкільників за допомогою гри на музичних інструментах. Слухачі майстер-класу мали змогу ознайомитись з нормативно-правовими документами  щодо організації навчально-виховного процесу в ДНЗ, переконалися, що гра на музичних інструментах є ефективним засобом розвитку здібностей дошкільнят, переглянули музичні заняття з використанням музичних інструментів, створили  власний оркестр та спробували свої здібності у відтворенні музично-ритмічного малюнку.

Ми переконані, що творчість допоможе вихованцям дошкільних закладів стати хорошими, добрими, талановитими, сповненими гідності людьми. А мистецтво їм у цьому допоможе.

Діти, пізнаючи світ музики, красу звучання музичних творів в оркестрі, пронесуть любов до прекрасного через усе життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *