Майстер – клас музичних керівників “Інтерактивні музично-дидактичні ігри – універсальний метод навчання”

25 та 26 жовтня 2017 року на базі дошкільного навчального закладу №4 комбінованого типу відбувся майстер-клас музичних керівників. Керівник майстер – класу  Степічева Наталія Миколаївна підготувала заняття-розвагу «Подорож в країну Гри», під час якого музичні керівники міста мали змогу побачити сучасні інформаційні технології, інноваційні музично-дидактичні ігри, а саме: «Покотилось сонце лугом» (з кольоровим парашутом), «Веселий павучок» (з кубиками), флеш-ігри Миколи Шутя, логоритміку.

Цікавим було те, що  музичні керівники мали змогу вправлятися практично та спробувати пограти в ігри з парашутом, кубиками, та «Музичним фонтаном» (з кольоровими хусточками). Такий вид роботи дав можливість педагогам переконатися, що гра – це та чарівна паличка, яка допомагає зробити спілкування дітей з музикою цікавим, результативним, захоплюючим, сучасним та привабливим процесом.

На завершення всі присутні обмінялися позитивними враженнями та отримали матеріали з досвіду роботи Наталії Миколаївни, які зможуть застосовувати у роботі з дошкільниками.

                       

                      

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *