Майстер-клас вчителя з Німеччини на тему “Молодіжні дебати”

«Eine Demokratie braucht Bürger, die kritische Fragen stellen,

ihre Meinung sagen und sich mit den Meinungen anderer

fair und sachlich auseinandersetzen»

10 січня 2019 року на базі Чернівецької гімназії №1 ім. Т.Г. Шевченка відбувся майстер-клас програмного вчителя з Німеччини пані Штеффі Мануш з теми  «Jugend debattiert»  in der Schule».

Прагнучи виховати людину нового вільного суспільства, людину, відповідальну і здатну до прийняття рішень, педагоги давно переконалися в необхідності діалогу між суб’єктами навчання. Тому в останні десятиріччя широкої популярності набули нетрадиційні комунікативні методи та форми роботи на уроці, які мають на меті не лише формування комунікативної компетенції учнів, а й розширення їх кругозору, самовиховання, активізацію пізнавальної діяльності. Одним з таких методів навчання є дебати.

Пані Мануш ознайомила учасників майстер-класу з основними правилами, структурою та критеріями оцінювання «Дебатів» та запропонувала учасникам взяти участь у дебатах «Sollen die Sommerferien verkürzt werden». Активні дебати учасників майстер-класу, активний пошук аргументів, робота в групі довели результативність такої форми роботи, що свідчить про ефективність даної європейської технології.

Завершуючи засідання  майстер-класу,  методист міського методичного центру Архилюк Г.В.  наголосила  на важливості та актуальності даної роботи. Всі учасники засідання обмінялися враженнями та отримали пам’ятки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *