Майстер-клас  вихователів-методистів  ДНЗ

29 листопада на базі ДНЗ №49 комбінованого типу «Світлячок» відбувся майстер-клас  вихователів-методистів  ДНЗ. Темою майстер-класу було актуальне та важливе питання «Робота з молодими спеціалістами  як основний чинник  підвищення фахового рівня».

Під час теоретичної частини керівник майстер-класу Коцюбан І.В.  доступно та  змістовно розповіла шляхи професійного становлення молодого педагога. Вона зазначила, що  в кожному ДНЗ  необхідно створити  психолого-педагогічні умови,  які б сприяли професійній адаптації педагога в колективі та підвищували успішне «вживання» в професію.  Дану інформацію  було подано зі змістовним мультимедійним супроводом.

  Для практичної роботи слухачів майстер-класу було об’єднано у підгрупи. Учасники кожної підгрупи виконували різні інтерактивні вправи, об’єднані однією темою.  Вихователі-методисти активно та жваво вели дискусію під час вправ «Діамант», «SVOT-аналіз”, «Метаплан», «Пущений по колу аркуш»,  написання  есе «Молодий  педагог у закладі» та складання сінквейну.  Всі вони прийшли до єдиної думки та окреслили ряд факторів, які сприятимуть професійному зростанню молодих педагогів.

  Разом з тим, практичним психологом  Фантух Л.С.  було проведено  вправу «Гарячий стілець»  та «Мій наставник про мене  б сказав …», під час якої кожен з присутніх пригадав перші  дні своєї педагогічної діяльності та зрозумів, що вихователь-методист покликаний сприяти формуванню індивідуального стилю творчої діяльності педагога-початківця.

   Приємно відмітити, що протягом  заходу панувала гостинна, привітна та щира атмосфера з боку адміністрації, а також – активна, творча, ініціативна та відверта атмосфера з боку гостей. 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *