Майстер-клас з французької мови

21 лютого 2018 р. на базі Чернівецької гімназії №3 відбулось засідання майстер-класу вчителя-методиста французької мови Провальської Галини Михайлівни, що працює за методикою CAVILAM – Вивчення французької мови через відеокліпи, інтерв’ю та пісні.
Темою заняття майстер-класу було «Comprendre et relayer le message sur l’addiction aux réseaux sociaux diffusé par un clip Stromae «Carmen» (Зрозуміти і визначити послання про небезпеку залежності від соціальних мереж через опрацювання відеокліпу Стромае «Кармен»).
Учасниками майстер-класу були обдаровані діти – переможці ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з французької мови. Учні активно виконували дві ролі: експериментальний клас і експертів. Вчитель використав прийоми мотивації з метою включення кожного учасника в активну творчу діяльність.
Галина Михайлівна працювала шляхом прямого і коментованого показу послідовності дій, методів, прийомів і форм роботи з відео. Активні дебати учнів, виконання поставлених завдань, комунікація вчителя з дітьми, вивчення інноваційних технологій роботи з інтернетом, аргументація та висновки по заданій темі, інтерпретація та написання легенд по відеокліпу довели результативність навчання, що свідчить про ефективність даної європейської технології.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *