Це учні гімназії № 6 «Берегиня» та ЗОШ №16 .
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
У рамках відзначення Дня охорони праці (28 квітня), завершився XI Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2023» на Буковині, організований Державною службою з питань праці та редакцією журналу «Охорона праці».
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Щороку конкурс збираж юних художників з усієї області, котрі малюють безпечну працю своїх батьків.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Організатор конкурсу – Управління інспекційної діяльності у Чернівецькій області, отримало цього року 437 робіт із 96 освітніх закладів Буковини. Майже половина робіт – це малюнки чернівецьких школярів.
Днями були названі переможці у трьох вікових категоріях.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
У середній шкільній віковій категорії перше місце у Діани Харитон, учениці гімназії №6 «Берегиня» , а друге місце – у Яни Ропчан, яка навчається у ЗОШ №16.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Вітаємо юних художників із перемогою та тим, що їхні малюнки були помічені.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Варто також зауважити, що у складі журі, яке оцінювало роботи, була Любомира
Зайцева, керівниця студії декоративного мистецтва “Шедевріка” Центру дитячої та юнацької творчості Управління освіти Чернівецької міської ради.