Наразі планується просвітницька діяльність з попередження захворювання очей.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f7e2.png)
Меморандум про співпрацю між управлінням освіти Чернівецької міської ради та КНП «Міська дитяча клінічна лікарня» підписали начальниця управління Ірина Ткачук та в.о. генерального директора дитячої лікарні Дмитро Білоус.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f7e2.png)
Сторони спільно працюватимуть у сфері профілактики, попередження, діагностики та лікування дітей, які мають порушення зору. Також буде сприяння впровадженню у навчальний процес закладів загальної середньої освіти уроків за напрямком «Школа здоров’я».
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f7e2.png)
Діти, в яких виявлятимуть порушення зору, зможуть пройти огляд та консультації у професора-офтальмолога Ярослава Пенішкевича. Він завідує кафедрою офтальмології у БДМУ, а також працює у міській дитячій лікарні.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f7e2.png)
Ярослав Іванович розповідає, що зараз вчасне виявлення проблем зору дуже актуальне. Адже на патологію зору впливають стреси, тривале перебування за гаджетами.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f7e2.png)
Тому професор обстежуватиме дітей, аби визначити, що є причиною погіршення зору.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f7e2.png)
Відтак при потребі хлопчики та дівчатка зможуть лікуватися в дитячій лікарні і за потреби бути обстеженими іншими лікарями.