Методична панорама стартувала!

Якщо ви володієте знанням,

дайте іншим запалити від нього свої світильники.

Т. Фулпер

Як якісно підготувати учнів до зовнішнього незалежного оцінювання, коли починати це робити? На це актуальне питання сьогодні чіткої і єдиної відповіді немає. У кожного вчителя свій секрет успіху, своя методика, свій підхід до формування мовно-літературних компетентностей.

Протягом 2018/2019 н.р. міський методичний центр закладів освіти управління освіти Чернівецької міської ради організовує для вчителів української мови та літератури закладів загальної середньої освіти міста  роботу методичної панорами з проблеми «Ефективні форми та методи роботи з учнями в підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання», мета роботи якої – надати практичну допомогу вчителю у створенні системи роботи з учнями в цьому напрямку. Родзинками своєї педагогічної діяльності з цієї проблеми протягом навчального року поділяться досвідчені педагоги Косенко Н.І. (л.№3), Кожуленко О.Б. (л.№4), Слюсар Л.І. (гімназія №1), Дерябіна Н.П. (гімназія №4), Пінтяк Я.І. (ЗОШ №11). Вони проведуть по 4 заняття майстер-класу. Для їх відвідування сформовані ротаційні групи вчителів (учитель може побувати за бажанням на 4-х майстер-класах).

Розпочала свою роботу методична панорама 25 жовтня 2018 року. Кожуленко О.Б., учитель української мови та літератури ліцею №4, заслужений учитель України, провела майстер-клас на тему «Окремі аспекти засвоєння тем з орфографії та лексикології».

Учасники майстер-класу відзначили високий професіоналізм учителя, творчий підхід до формування мовних знань школярів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *