Методичне формування вихователів старших груп

6 вересня 2018р. в закладі дошкільної освіти № 22 відбулось перше засідання методичного формування  вихователів старших груп. Слухачі обговорили питання «Спрямованість освітньо-виховного процесу в старших групах відповідно до нових законодавчих актів, що регулюють діяльність ЗДО в 2018/2019н.р.».  Детально  ознайомилися з нормативно-правовою базою щодо організації навчально-виховного процесу в старших групах, яку було представлено у вигляді презентації.

Керівник закладу Лісовська І.В. поділилася своїм досвідом роботи «Взаємодія закладу дошкільної освіти з родинами вихованців», вихователь –методист Кріган Н.Г. представила розвивальне середовище однієї з старших груп, кімнату-музей «Всі стежки ведуть до Дому», куточок АТО, а також  виставку навчально-дидактичних посібників з даної тематики.

Методисти ММЦ Марковська Д.В., Чобанюк Л.Д. провели з педагогами дискусію щодо впровадження Освітньої програми «Впевнений старт», під час якої обговорили та вирішили проблеми, які виникли в перші дні впровадження.

        Слухачі активно долучилися до діалогу, поділилися своїми враженнями, а також відмітили позитивний мікроклімат в закладі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *