Методичне об’єднання вихователів груп раннього віку в ДНЗ №2 “Посмішка”

    31.10. 2017 року в ДНЗ №2 «Посмішка»  було  проведено засідання методичного об’єднання вихователів раннього віку з теми“Оптимізація родинного та суспільного виховання у гартуванні маленького патріота в умовах ДНЗ”, керівником якого є вихователь-методист ДНЗ № 7 комбінованого типу Волощук В.В. Протягом двох годин педагоги міста мали змогу в різних формах роботи розглянути значимість та єдність сімейного і суспільного виховання, які передбачають створення для кожної дитини єдиного, дитиноцентричного виховного середовища.

Завідувач закладу Скринник М.К. та вихователь- методист Єфтеній Р.К. гостинно привітали всіх учасників, представили розвивальні середовища переддошкільних груп та різноманітність  дібраних у них ігрових та дидактичних матеріалів.  Вихователь закладу Мегидин І.Й. провела комплексне заняття з елементами народознавства «Мамина колискова», під час якого педагоги мали змогу насолодитися дитячою безпосередністю, емоційністю та  майстерністю педагога щодо гартування маленьких громадян нашої держави.   Керівник методичного об’єднання Вікторія Вікторівна підготувала відеопрезентацію «Різноманітність форм роботи з сім’єю». Вона детально  розповіла вихователям їх кваліфікацію, вимоги проведення та закріпила даний матеріал в інтерактивній  вправі  «Мозаїка форм роботи з батьками».

Цікавою була педагогічна гра «Сонечко співпраці»,  під час якої  всі учасники переконалися у важливості тісної співпраці дошкільного навчального закладу з родиною для  створення  довіри, підтримки, взаєморозуміння та єдиних вимог у вихованні. В творчій атмосфері педагоги обговорили планування роботи та покрокові алгоритми взаємодії з батьками.

На завершення було проведено вправу «Далеке плавання», під час якої педагоги поділилися своїми враженнями від методичного об’єднання та дійшли спільного висновку, що  тільки завдяки високій культурі спілкування педагогів і батьків, доброзичливості, неупередженості у розв’язанні різних проблем можна досягти ефективної взаємодії дошкільного закладу і сім’ї.

                                                             

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *