Методичне об’єднання вихователів молодших груп

Донедавна одним із основних показників готовності  малюка до навчання в школі  вважали вміння читати та виконувати математичні операції з додавання та віднімання в межах від нуля до десяти. Сучасне життя змінило пріоритети, і на перше місце вийшов рівень  життєвої  компетентності  дітей,  сформованість особистісних якостей і здібностей, чуттєвої сфери та мислительних операцій. Метою дошкільної освіти є всебічний розвиток.  Центральною фігурою освітнього процесу є дитина, основним видом діяльності якої є гра, тому навчання має проходити в ігровій формі, ненав’язливо, цікаво.

Чи можна таку складну операцію, як навчання читанню, здійснювати в ігровій формі? Виявляється можна.  В цьому змогли переконатися вихователі молодших груп,  під час методичного об’єднання, яке відбулося 13 лютого 2018 року на базі ЗДО №27. Керівник методичного об’єднання вихователь – методист ЗДО №18 Захливняк Наталія  Миколаївна в доступній формі ознайомила слухачів з методикою Людмили Шелестової.   Педагоги закладу  продемонстрували відкриті покази занять  «Пригоди білочки», «Зимова подорож» з дітьми молодшого віку.

Учасники виконували практичні завдання  з посібника «Вчимося читати» Л.Шелестової. Поглибили  та збагатили знання із використання  даної методики на основі досвіду роботи вихователя – методиста  ЗДО №34 Білоус Н.І. переглянувши відео та практичні матеріали  «Методика Л.Шелестової як засіб формування креативної особистості дитини».

Протягом всього засідання вихователі активно обговорювали  дану проблему, були творчими у підготовці «домашнього завдання» обмінювались думками, досвідом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *