Методичне об’єднання вихователів старших груп

Відбулося перше засідання міського методичного об’єднання вихователів старших груп на базі  ДНЗ №53.  Під час методичної вправи «Моя планета Дошкільнятко» учасники заходу мали можливість познайомитись один з одним та пофантазувати, здійснивши уявну мандрівку в всесвіт Дошкілля та  розповісти іншим  про свою особливу плану Дошкільнятко.

В ході теоретичної частини  керівник методичного об’єднання,  вихователь-методист  Дручук А.Г. ознайомила присутніх з нормативно-правовими документами за якими здійснюватиметься  освітня роботи в ЗДО у 2019/2020 н.р.   Вихователь-методист представила презентацію «Освітні програми як першоджерело до успішного виховання і розвитку дітей старшого дошкільного віку».

В практичній частині, вихователі  старшої групи ДНЗ №53 Кондрянчук Л.М. та Кушнірик Д.О.   поділилися досвідом впровадження освітньої програми «Впевнений старт» та провели   з усіма присутніми інтерактивні  ігри та  вправи «Пластичне дзеркало», «Дій швидко», «Відгадай хто Я…», «Кмітливі цеглинки».

Також з учасниками було проведено психологічну  вправу «Пізнаю себе» , під час якої, педагоги проявили нестандартність мислення, творчу уяву, швидкість та творчість думки.

Всім було роздано  пам’ятки «Формування якостей дошкільника відповідно до Базового компонента дошкільної освіти».

На завершення було проведено вправу «Мрії та бажання», під час якої вихователі поділилися з своїми професійними  планами на майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *