Міська конференція “Моя батьківщина – Україна”

Традиційно, з року в рік, на базі загальноосвітньої школи № 5 пройщла  міська конференція Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя батьківщина – Україна».

Конференцію розпочали виступом хору хлопчиків початкової школи ЗОШ № 5. Діти своїм мистецтвом побажали кожному учаснику конференції цікавої плідної праці та віри у свої сили.

З вітальним словом до учасників конференції, вчителів та керівників гуртків, поважного журі та гостей звернувся начальник управління освіти Чернівецької міської ради Сергій Васильович Мартинюк.

Привітали дітей доцент кафедри історії стародавнього світу, середніх віків та музеєзнавства факультету історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ ім. Ю.Федьковича, доктор історичних наук Богдан Михайлович Боднарюк, переможець міського та обласного етапів конференції-2016, вихованець Центру дитячої та юнацької творчості,  учень гімназії № 4 Андрій Мадей.

Робота в секціях прходила за такими напрямками: «Духовна спадщина мого народу», «Козацькому роду нема переводу», «Із батьківської криниці», «З попелу забуття», «Геологічними стежками України», «Географія рідного краю», «Шкільний музей» та «Мандрівник Буковини». В кожній номінації відзначені переможці і лауреати.

Під час своїх виступів юні дослідники продемонстрували навички пошукової роботи, активну громадянську позицію, патріотизм та любов до України, свого краю, повагу до народних звичаїв, традицій, духовних і культуних цінностей українського народу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *