Міське методичне об’єднання для вихователів молодших груп

28 листопада 2017 року в дошкільному навчальному закладі №10 «Попелюшка» комбінованого типу відбулося міське методичне об’єднання для вихователів молодших груп на тему: «Аспекти педагогічної діяльності щодо підвищення ефективності мовленнєвого розвитку дітей молодшого дошкільного віку». Було запрошено педагогів із 33 дошкільних закладів міста Чернівці.

У роботі методичного об’єднання брали участь керівник ДНЗ №10, вихователь – методист, практичний психолог, а також вихователі. Директор ДНЗ №10 Татарин І.В. ознайомила слухачів з дошкільною установою та її особливостями. Оскільки це було перше засідання методичного об’єднання в цьому році, практичний психолог Заброцька І.В. провела знайомство слухачів, вміло налаштувала на роботу, на сприймання різних видів робіт, з метою взяти для себе корисне, цікаве, нове. Вихователі ДНЗ №10 Івасюк І.Г. та Луцак І.М. провели практичні заняття з дітьми, щоб показати власні напрацювання щодо розвитку мовлення у дітей четвертого року життя.

Поділилася своїм досвідом впровадження новітніх інноваційних технологій і вихователь – методист Монич І.В., яка не тільки презентувала різні аспекти педагогічної діяльності щодо підвищення ефективності мовленнєвого розвитку дошкільників, але й провела практичні вправи з використанням інновацій зі слухачами, надала методичні рекомендації.

На завершення вихователі різних закладів  ділилися враженнями від побаченої роботи, висловили подяку та захоплення від представлених в роботі нових технологій з розвитку мовлення дітей дошкільного віку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *