Міські змагання з техніки пішохідного, водного та велосипедного туризму

Туризм – це найстародавніша 3D-бродилка

з повноцінними відео, аудіо і

сенсорними ефектами

Стас Янковський

25 вересня 2019 року на території парку «Жовтневий» були проведені міські  змагання з техніки пішохідного, водного та велосипедного туризму, в яких взяли участь понад 150 учасників з 29 закладів освіти м. Чернівців. Яскраві емоції, адреналін, дружня підтримка та прагнення перемоги панували на трьох майданчиках змагань.

Під час змагань відбувся майстер-клас з виготовлення світловідбиваючих елементів «Стань помітним на дорозі. Засвітись!»,  проведений старшим інспектором відділу зв’язків з громадськістю, старшим лейтенантом поліції Хареною А.М. та  т.в.о. старшого інспектора з особливих  доручень     відділу     зв’язків    з    громадськістю,     лейтенантом  поліції Лунгул Ю.В.  (Управління патрульної поліції в Чернівецькій області).  Начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області Нікіта М.В. познайомила юних туристів з просвітницьким проектом  «Я маю право».

Заключний акорд змаганнь – численні нагороди, призи від спонсорів, вітання з Всесвітнім днем туризму всіх любителей подорожей та активного відпочинку.

Фото звіт можна переглянути за посиланням.

Відеорепортаж можна переглянути  за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *