Міський турнір знавців історії рідного краю та міста

З метою поглиблення знань учнів з історії України та рідного краю, виховання національної свідомості та високих громадянських якостей, в рамках відзначення тижня історії рідного краю та Дня міста впродовж 03.10 – 26.10. 2017 року був проведений міський турнір знавців рідного краю та міста. У турнірі взяли участь 28 команд. Фінальна частина турніру пройшла на базі ЗОШ №1. Адміністрація закладу (Галузинська М.Г., Тивоняк І.В.) та вчителі історії (Процюк В.О., Шепетюк В.В.) створили комфортні умови для проведення турніру.

Змагання між командами показали, що учні уміють на високому рівні викласти й довести свою точку зору з приводу тієї чи іншої історичної події рідного краю та міста, наукової праці, даних архівного документа й обґрунтувати її в наукових дискусіях. У цьому велика праця й заслуга учасників турніру та їх керівників.

І місце в турнірі зайняла команда гімназії №5 (Крапко Лілія, Демич Оксана, Бинда Ганна, Гаврада Дарина, Полощук Аріана; керівник –Посполітак О.Г.). ІІ місце посіли команди ЗОШ №1,2, 4; ІІІ місце у команд ліцеїв №1,2,3, гімназій №2,4, СЗОШ №6,41, ЗОШ №5,16,24,33,39.

В особистій першості кращим гравцем турніру визнано учня 10 класу  ЗОШ №4 Чифурка Ігоря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *