Міжнародні перемоги чернівецьких ліцеїстів!

Чернівецькі учні повернулися з Міжнародної конференції юних дослідників з медалями Про перемоги команди України на ХХV Міжнародній конференції юних дослідників (м.Белград, Сербія) розповіла одна з керівників команди провідний науковий співробітник Інституту обдарованої дитини НАПН України та НЦ «МАНУ», Наталія Поліхун.  З України поїхали 5 учасників, привезли 6 відзнак. Найвища нагорода за постерний захист у нашого чернівецького одинадцятикласника ліцею №1 Тараса Кузика (фізика). Також Тарас здобув бронзу за захист наукової роботи. ще одне призове третє місце за наукову роботу у секції інженерія отримав десятикласник Чернівецького ліцею №1 Ліщинський Максим.

Міжнародна конференція “ICYS” – це щорічний захід, який є особливим видом індивідуальних змагань з фізики, математики, інформатики, інженерії та навколишнього середовища. В 2018 році Конференція проходила з 19 по 25 квітня в м. Белград (Сербія).

Джерело: http://acc.cv.ua/news/chernivtsi/5-uchasnikiv-z-ukrayini—6-vidznak-chergova-peremoga-na-mizhnarodniy-konferenciyi-u-serbiyi-31483.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *